Galerijflat Zilverberg 176 Amsterdam

Zilverberg 176, 1025 CK Amsterdam

82 m² Bouwjaar 1968 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Zilverberg 176 is een galerijflat in Amsterdam, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
269 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Zilverberg 176

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zilverberg 176

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.45 kg/m²

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2600 Inwoners
1220 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1151 Woningvoorraad
€341.000 Gem. woningwaarde De Kleine Wereld
11% Koopwoningen
11.486 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zilverberg 176

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Zilverberg 176

Wat is de geschatte woningwaarde van Zilverberg 176?

De prijsindicatie voor Zilverberg 176 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kleine Wereld is €341.000. Dat komt neer op circa €4.159 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zilverberg 176 zich tot de wijk De Kleine Wereld?

Zilverberg 176 is een galerijflat van 82 m² in de wijk De Kleine Wereld. De buurt telt 1.151 woningen. Daarvan is 11% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.486 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zilverberg 176?

Zilverberg 176 is een galerijflat in De Kleine Wereld, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zilverberg 176 vergeleken met de buurt?

Zilverberg 176 heeft 82 m² woonoppervlakte en 269 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In De Kleine Wereld ligt de gemiddelde woningwaarde op €341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zilverberg 176 en wat betekent dat?

Zilverberg 176 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zilverberg 176?

Zilverberg 176 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Kleine Wereld?

De wijk De Kleine Wereld in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €341.000, 11% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kleine Wereld?

Vanuit Zilverberg 176 in De Kleine Wereld bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.