Bovenwoning (appartement) Dijkmanshuizenstraat 100 Amsterdam

Dijkmanshuizenstraat 100, 1024 XR Amsterdam

70 m² Bouwjaar 2012 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Dijkmanshuizenstraat 100 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
251 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Dijkmanshuizenstraat 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dijkmanshuizenstraat 100

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4080 Inwoners
1560 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1437 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Markengouw-Midden
21% Koopwoningen
10.517 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dijkmanshuizenstraat 100

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Dijkmanshuizenstraat 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Dijkmanshuizenstraat 100?

De prijsindicatie voor Dijkmanshuizenstraat 100 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Markengouw-Midden is €461.000. Dat komt neer op circa €6.586 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dijkmanshuizenstraat 100 zich tot de wijk Markengouw-Midden?

Dijkmanshuizenstraat 100 is een bovenwoning (appartement) van 70 m² in de wijk Markengouw-Midden. De buurt telt 1.437 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.517 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dijkmanshuizenstraat 100?

Dijkmanshuizenstraat 100 is een bovenwoning (appartement) in Markengouw-Midden, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dijkmanshuizenstraat 100 vergeleken met de buurt?

Dijkmanshuizenstraat 100 heeft 70 m² woonoppervlakte en 251 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Markengouw-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dijkmanshuizenstraat 100 en wat betekent dat?

Dijkmanshuizenstraat 100 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-03-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dijkmanshuizenstraat 100?

Dijkmanshuizenstraat 100 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Markengouw-Midden?

De wijk Markengouw-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Markengouw-Midden?