Benedenwoning Overveenstraat 23 Amsterdam

Overveenstraat 23, 1024 VV Amsterdam

61 m² Bouwjaar 1960 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Overveenstraat 23 is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
243 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Overveenstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Overveenstraat 23

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
214.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.33 kg/m²

Tuin
Ja (29.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4905 Inwoners
2580 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2370 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Werengouw-Midden
26% Koopwoningen
13.529 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Overveenstraat 23

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Overveenstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Overveenstraat 23?

De prijsindicatie voor Overveenstraat 23 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Werengouw-Midden is €357.000. Dat komt neer op circa €5.852 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Overveenstraat 23 zich tot de wijk Werengouw-Midden?

Overveenstraat 23 is een benedenwoning van 61 m² in de wijk Werengouw-Midden. De buurt telt 2.370 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.529 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Overveenstraat 23?

Overveenstraat 23 is een benedenwoning in Werengouw-Midden, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Overveenstraat 23 vergeleken met de buurt?

Overveenstraat 23 heeft 61 m² woonoppervlakte en 243 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Werengouw-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Overveenstraat 23 en wat betekent dat?

Overveenstraat 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Overveenstraat 23?

Overveenstraat 23 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 29 m².

Hoe is de woningmarkt in Werengouw-Midden?

De wijk Werengouw-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Werengouw-Midden?

Vanuit Overveenstraat 23 in Werengouw-Midden bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.