Portiekflat Duinluststraat 9 Amsterdam

Duinluststraat 9, 1024 VH Amsterdam

82 m² Bouwjaar 2003 4 kamers 2 slaapkamers Label B

Duinluststraat 9 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
198 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Duinluststraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duinluststraat 9

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4905 Inwoners
2580 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2370 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Werengouw-Midden
26% Koopwoningen
13.529 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duinluststraat 9

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Duinluststraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Duinluststraat 9?

De prijsindicatie voor Duinluststraat 9 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Werengouw-Midden is €357.000. Dat komt neer op circa €4.354 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duinluststraat 9 zich tot de wijk Werengouw-Midden?

Duinluststraat 9 is een portiekflat van 82 m² in de wijk Werengouw-Midden. De buurt telt 2.370 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.529 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duinluststraat 9?

Duinluststraat 9 is een portiekflat in Werengouw-Midden, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Duinluststraat 9 vergeleken met de buurt?

Duinluststraat 9 heeft 82 m² woonoppervlakte en 198 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Werengouw-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duinluststraat 9 en wat betekent dat?

Duinluststraat 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-08-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duinluststraat 9?

Duinluststraat 9 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Werengouw-Midden?

De wijk Werengouw-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Werengouw-Midden?

Vanuit Duinluststraat 9 in Werengouw-Midden bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.