Streetview Zuiderzeepark 94 Amsterdam

Zuiderzeepark 94, 1024 MH Amsterdam

184 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Zuiderzeepark 94 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m², een perceel van 401 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €473.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
184 m²
Perceeloppervlakte
401 m²
Inhoud
460 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Zuiderzeepark 94

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuiderzeepark 94

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1575 Inwoners
610 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
594 Woningvoorraad
€473.000 Gem. woningwaarde Werengouw-Zuid
40% Koopwoningen
8.515 Inwoners per km²

Locatie van Zuiderzeepark 94

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Zuiderzeepark 94

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuiderzeepark 94?

De prijsindicatie voor Zuiderzeepark 94 ligt rond €775.000 tot €875.000. De gemiddelde woningwaarde in Werengouw-Zuid is €473.000. Dat komt neer op circa €2.571 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuiderzeepark 94 zich tot de wijk Werengouw-Zuid?

Zuiderzeepark 94 is een woonhuis van 184 m² in de wijk Werengouw-Zuid. De buurt telt 594 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.515 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuiderzeepark 94?

Zuiderzeepark 94 is een woonhuis in Werengouw-Zuid, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zuiderzeepark 94 vergeleken met de buurt?

Zuiderzeepark 94 heeft 184 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Het perceel is 401 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Werengouw-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €473.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuiderzeepark 94 en wat betekent dat?

Zuiderzeepark 94 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Zuiderzeepark 94?

Zuiderzeepark 94 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Werengouw-Zuid?

De wijk Werengouw-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.575 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €473.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Werengouw-Zuid?

Vanuit Zuiderzeepark 94 in Werengouw-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 1 km.