Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 364 m²
Zuiderzeepark 100 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m² en een perceel van 364 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €473.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zuiderzeepark 100
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
6.2 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
2.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Werengouw-Zuid is €473.000. Dat komt neer op circa €2.867 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZuiderzeepark 100 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Werengouw-Zuid. De buurt telt 594 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.515 inwoners per km².
Zuiderzeepark 100 is een woonhuis in Werengouw-Zuid, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Zuiderzeepark 100 heeft 165 m² woonoppervlakte. Het perceel is 364 m². In Werengouw-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €473.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zuiderzeepark 100 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.84 kg/jaar.
De wijk Werengouw-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.575 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €473.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Zuiderzeepark 100 in Werengouw-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zuiderzeepark 100: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.