Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 33 m²
IJdoornlaan 481 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 33 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor IJdoornlaan 481
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
6.6 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Werengouw-Midden is €357.000. Dat komt neer op circa €10.818 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIJdoornlaan 481 is een appartement van 33 m² in de wijk Werengouw-Midden. De buurt telt 2.370 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.529 inwoners per km².
IJdoornlaan 481 is een appartement in Werengouw-Midden, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
IJdoornlaan 481 heeft 33 m² woonoppervlakte. In Werengouw-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
IJdoornlaan 481 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-10-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1429.39 kg/jaar.
De wijk Werengouw-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit IJdoornlaan 481 in Werengouw-Midden bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van IJdoornlaan 481: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.