Herenhuis, hoekwoning Hilversumstraat 66 Amsterdam

Hilversumstraat 66, 1024 KA Amsterdam

176 m² Bouwjaar 1968 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Hilversumstraat 66 is een herenhuis, hoekwoning in Amsterdam, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 139 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €399.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
139 m²
Inhoud
570 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€855.000 tot €1.105.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Dwarskap bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hilversumstraat 66

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hilversumstraat 66

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
116.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.51 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (56.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2315 Inwoners
830 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
823 Woningvoorraad
€399.000 Gem. woningwaarde Markengouw-Zuid
28% Koopwoningen
10.855 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hilversumstraat 66

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hilversumstraat 66

Wat is de geschatte woningwaarde van Hilversumstraat 66?

De prijsindicatie voor Hilversumstraat 66 ligt rond €855.000 tot €1.105.000. De gemiddelde woningwaarde in Markengouw-Zuid is €399.000. Dat komt neer op circa €2.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hilversumstraat 66 zich tot de wijk Markengouw-Zuid?

Hilversumstraat 66 is een herenhuis, hoekwoning van 176 m² in de wijk Markengouw-Zuid. De buurt telt 823 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.855 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hilversumstraat 66?

Hilversumstraat 66 is een herenhuis, hoekwoning in Markengouw-Zuid, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hilversumstraat 66 vergeleken met de buurt?

Hilversumstraat 66 heeft 176 m² woonoppervlakte en 570 m³ inhoud. Het perceel is 139 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Markengouw-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €399.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hilversumstraat 66 en wat betekent dat?

Hilversumstraat 66 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hilversumstraat 66?

Hilversumstraat 66 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 56 m².

Hoe is de woningmarkt in Markengouw-Zuid?

De wijk Markengouw-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €399.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Markengouw-Zuid?

Vanuit Hilversumstraat 66 in Markengouw-Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.