Tussenwoning Hilversumstraat 48 Amsterdam

Hilversumstraat 48, 1024 KA Amsterdam

189 m² Bouwjaar 1968 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Hilversumstraat 48 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 114 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €399.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
114 m²
Inhoud
652 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€865.000 tot €965.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hilversumstraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hilversumstraat 48

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
124.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.5%
CO₂-emissie
30.97 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2315 Inwoners
830 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
823 Woningvoorraad
€399.000 Gem. woningwaarde Markengouw-Zuid
28% Koopwoningen
10.855 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hilversumstraat 48

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hilversumstraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Hilversumstraat 48?

De prijsindicatie voor Hilversumstraat 48 ligt rond €865.000 tot €965.000. De gemiddelde woningwaarde in Markengouw-Zuid is €399.000. Dat komt neer op circa €2.111 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hilversumstraat 48 zich tot de wijk Markengouw-Zuid?

Hilversumstraat 48 is een tussenwoning van 189 m² in de wijk Markengouw-Zuid. De buurt telt 823 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.855 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hilversumstraat 48?

Hilversumstraat 48 is een tussenwoning in Markengouw-Zuid, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hilversumstraat 48 vergeleken met de buurt?

Hilversumstraat 48 heeft 189 m² woonoppervlakte en 652 m³ inhoud. Het perceel is 114 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Markengouw-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €399.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hilversumstraat 48 en wat betekent dat?

Hilversumstraat 48 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-03-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 30.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hilversumstraat 48?

Hilversumstraat 48 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Markengouw-Zuid?

De wijk Markengouw-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €399.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Markengouw-Zuid?

Vanuit Hilversumstraat 48 in Markengouw-Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.