Geschakelde woning Wildrijkstraat 23 Amsterdam

Wildrijkstraat 23, 1024 CK Amsterdam

98 m² Bouwjaar 1965 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Wildrijkstraat 23 is een geschakelde woning in Amsterdam, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 151 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Wildrijkstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wildrijkstraat 23

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
124.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
195.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4080 Inwoners
1560 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1437 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Markengouw-Midden
21% Koopwoningen
10.517 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wildrijkstraat 23

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wildrijkstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Wildrijkstraat 23?

De prijsindicatie voor Wildrijkstraat 23 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Markengouw-Midden is €461.000. Dat komt neer op circa €4.704 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wildrijkstraat 23 zich tot de wijk Markengouw-Midden?

Wildrijkstraat 23 is een geschakelde woning van 98 m² in de wijk Markengouw-Midden. De buurt telt 1.437 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.517 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wildrijkstraat 23?

Wildrijkstraat 23 is een geschakelde woning in Markengouw-Midden, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wildrijkstraat 23 vergeleken met de buurt?

Wildrijkstraat 23 heeft 98 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Markengouw-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wildrijkstraat 23 en wat betekent dat?

Wildrijkstraat 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wildrijkstraat 23?

Wildrijkstraat 23 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Markengouw-Midden?

De wijk Markengouw-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Markengouw-Midden?

Vanuit Wildrijkstraat 23 in Markengouw-Midden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.