Galerijflat (appartement) Jisperveldstraat 452 Amsterdam

Jisperveldstraat 452, 1024 AW Amsterdam

78 m² Bouwjaar 1968 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Jisperveldstraat 452 is een galerijflat (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
78 m²
Inhoud
202 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2022
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Jisperveldstraat 452

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jisperveldstraat 452

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
71.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
140.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.67 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

600 Inwoners
375 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
353 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde Markengouw-Noord
46% Koopwoningen
5.322 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jisperveldstraat 452

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jisperveldstraat 452

Wat is de geschatte woningwaarde van Jisperveldstraat 452?

De prijsindicatie voor Jisperveldstraat 452 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Markengouw-Noord is €326.000. Dat komt neer op circa €4.179 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jisperveldstraat 452 zich tot de wijk Markengouw-Noord?

Jisperveldstraat 452 is een galerijflat (appartement) van 78 m² in de wijk Markengouw-Noord. De buurt telt 353 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.322 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jisperveldstraat 452?

Jisperveldstraat 452 is een galerijflat (appartement) in Markengouw-Noord, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jisperveldstraat 452 vergeleken met de buurt?

Jisperveldstraat 452 heeft 78 m² woonoppervlakte en 202 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Markengouw-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jisperveldstraat 452 en wat betekent dat?

Jisperveldstraat 452 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jisperveldstraat 452?

Jisperveldstraat 452 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Markengouw-Noord?

De wijk Markengouw-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Markengouw-Noord?

Vanuit Jisperveldstraat 452 in Markengouw-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 2 km.