Streetview Wijkergouw 13 Amsterdam

Wijkergouw 13, 1023 NV Amsterdam

105 m² Bouwjaar 1938 Label A

Wijkergouw 13 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en een perceel van 212 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €987.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
212 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Wijkergouw 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wijkergouw 13

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
130.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4.3%
CO₂-emissie
24.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

630 Inwoners
255 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
189 Woningvoorraad
€987.000 Gem. woningwaarde Schellingwoude-Oost
87% Koopwoningen
955 Inwoners per km²

Locatie van Wijkergouw 13

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wijkergouw 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Wijkergouw 13?

De gemiddelde woningwaarde in Schellingwoude-Oost is €987.000. Dat komt neer op circa €9.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wijkergouw 13 zich tot de wijk Schellingwoude-Oost?

Wijkergouw 13 is een woonhuis van 105 m² in de wijk Schellingwoude-Oost. De buurt telt 189 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 955 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wijkergouw 13?

Wijkergouw 13 is een woonhuis in Schellingwoude-Oost, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wijkergouw 13 vergeleken met de buurt?

Wijkergouw 13 heeft 105 m² woonoppervlakte. Het perceel is 212 m². In Schellingwoude-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €987.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wijkergouw 13 en wat betekent dat?

Wijkergouw 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.2 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Schellingwoude-Oost?

De wijk Schellingwoude-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €987.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schellingwoude-Oost?

Vanuit Wijkergouw 13 in Schellingwoude-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schellingwoude-Oost?