Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 208 m²
- Perceeloppervlakte
- 450 m²
Brede Kerkepad 5 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m² en een perceel van 450 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Brede Kerkepad 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
5.8 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Tuindorp Nieuwendam-West is €406.000. Dat komt neer op circa €1.952 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBrede Kerkepad 5 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Tuindorp Nieuwendam-West. De buurt telt 538 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.414 inwoners per km².
Brede Kerkepad 5 is een woonhuis in Tuindorp Nieuwendam-West, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Brede Kerkepad 5 heeft 208 m² woonoppervlakte. Het perceel is 450 m². In Tuindorp Nieuwendam-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Brede Kerkepad 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 75.03 kg/jaar.
De wijk Tuindorp Nieuwendam-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Brede Kerkepad 5 in Tuindorp Nieuwendam-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Brede Kerkepad 5: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.1 km.