Streetview Purmerweg 67 Amsterdam

Purmerweg 67, 1023 AX Amsterdam

66 m² Bouwjaar 1980 Label B

Purmerweg 67 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
66 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Purmerweg 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Purmerweg 67

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.36
CO₂-emissie
2636.12 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2415 Inwoners
1275 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1303 Woningvoorraad
€440.000 Gem. woningwaarde Tuindorp Nieuwendam-Oost
19% Koopwoningen
7.600 Inwoners per km²

Locatie van Purmerweg 67

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Purmerweg 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Purmerweg 67?

De gemiddelde woningwaarde in Tuindorp Nieuwendam-Oost is €440.000. Dat komt neer op circa €6.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Purmerweg 67 zich tot de wijk Tuindorp Nieuwendam-Oost?

Purmerweg 67 is een woonhuis van 66 m² in de wijk Tuindorp Nieuwendam-Oost. De buurt telt 1.303 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.600 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Purmerweg 67?

Purmerweg 67 is een woonhuis in Tuindorp Nieuwendam-Oost, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Purmerweg 67 vergeleken met de buurt?

Purmerweg 67 heeft 66 m² woonoppervlakte. In Tuindorp Nieuwendam-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Purmerweg 67 en wat betekent dat?

Purmerweg 67 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-03-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 2636.12 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Tuindorp Nieuwendam-Oost?

De wijk Tuindorp Nieuwendam-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €440.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuindorp Nieuwendam-Oost?

Vanuit Purmerweg 67 in Tuindorp Nieuwendam-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tuindorp Nieuwendam-Oost?