Streetview Schermerstraat 13 Amsterdam

Schermerstraat 13, 1023 AH Amsterdam

52 m² Bouwjaar 1927 Label A

Schermerstraat 13 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
52 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Schermerstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schermerstraat 13

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
75.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2415 Inwoners
1275 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1303 Woningvoorraad
€440.000 Gem. woningwaarde Tuindorp Nieuwendam-Oost
19% Koopwoningen
7.600 Inwoners per km²

Locatie van Schermerstraat 13

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Schermerstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Schermerstraat 13?

De gemiddelde woningwaarde in Tuindorp Nieuwendam-Oost is €440.000. Dat komt neer op circa €8.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schermerstraat 13 zich tot de wijk Tuindorp Nieuwendam-Oost?

Schermerstraat 13 is een appartement van 52 m² in de wijk Tuindorp Nieuwendam-Oost. De buurt telt 1.303 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.600 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schermerstraat 13?

Schermerstraat 13 is een appartement in Tuindorp Nieuwendam-Oost, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schermerstraat 13 vergeleken met de buurt?

Schermerstraat 13 heeft 52 m² woonoppervlakte. In Tuindorp Nieuwendam-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schermerstraat 13 en wat betekent dat?

Schermerstraat 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.59 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Tuindorp Nieuwendam-Oost?

De wijk Tuindorp Nieuwendam-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €440.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuindorp Nieuwendam-Oost?

Vanuit Schermerstraat 13 in Tuindorp Nieuwendam-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.