Streetview Elzenhagensingel 407 Amsterdam

Elzenhagensingel 407, 1022 LA Amsterdam

84 m² Bouwjaar 2014 3 kamers Label A+

Elzenhagensingel 407 is een galerijflat (open portiek) in Amsterdam, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €214.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
84 m²
Inhoud
218 m³
Kamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Elzenhagensingel 407

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elzenhagensingel 407

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
66.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
29.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
68%
CO₂-emissie
17.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1540 Inwoners
1235 Huishoudens
1.2 Gem. huishoudensgrootte
1189 Woningvoorraad
€214.000 Gem. woningwaarde Elzenhagen-Zuid
5.136 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Elzenhagensingel 407

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Elzenhagensingel 407

Wat is de geschatte woningwaarde van Elzenhagensingel 407?

De prijsindicatie voor Elzenhagensingel 407 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Elzenhagen-Zuid is €214.000. Dat komt neer op circa €2.548 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elzenhagensingel 407 zich tot de wijk Elzenhagen-Zuid?

Elzenhagensingel 407 is een galerijflat (open portiek) van 84 m² in de wijk Elzenhagen-Zuid. De buurt telt 1.189 woningen. De bevolkingsdichtheid is 5.136 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elzenhagensingel 407?

Elzenhagensingel 407 is een galerijflat (open portiek) in Elzenhagen-Zuid, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Elzenhagensingel 407 vergeleken met de buurt?

Elzenhagensingel 407 heeft 84 m² woonoppervlakte en 218 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Elzenhagen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €214.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elzenhagensingel 407 en wat betekent dat?

Elzenhagensingel 407 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-07-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Elzenhagensingel 407?

Elzenhagensingel 407 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Elzenhagen-Zuid?

De wijk Elzenhagen-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €214.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elzenhagen-Zuid?

Vanuit Elzenhagensingel 407 in Elzenhagen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.