Bovenwoning IJplein 332 Amsterdam

IJplein 332, 1021 LT Amsterdam

62 m² Bouwjaar 1984 2 kamers 1 slaapkamers Label C

IJplein 332 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
191 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor IJplein 332

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJplein 332

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
134.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2475 Inwoners
1460 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1426 Woningvoorraad
€417.000 Gem. woningwaarde IJplein e.o.
19% Koopwoningen
12.227 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van IJplein 332

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over IJplein 332

Wat is de geschatte woningwaarde van IJplein 332?

De prijsindicatie voor IJplein 332 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in IJplein e.o. is €417.000. Dat komt neer op circa €6.726 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJplein 332 zich tot de wijk IJplein e.o.?

IJplein 332 is een bovenwoning van 62 m² in de wijk IJplein e.o.. De buurt telt 1.426 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJplein 332?

IJplein 332 is een bovenwoning in IJplein e.o., gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is IJplein 332 vergeleken met de buurt?

IJplein 332 heeft 62 m² woonoppervlakte en 191 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In IJplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJplein 332 en wat betekent dat?

IJplein 332 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van IJplein 332?

IJplein 332 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in IJplein e.o.?

De wijk IJplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij IJplein e.o.?

Vanuit IJplein 332 in IJplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 4.2 km.