Streetview IJplein 95 Amsterdam

IJplein 95, 1021 LC Amsterdam

61 m² Bouwjaar 1983 2 kamers Label B

IJplein 95 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
170 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor IJplein 95

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJplein 95

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2475 Inwoners
1460 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1426 Woningvoorraad
€417.000 Gem. woningwaarde IJplein e.o.
19% Koopwoningen
12.227 Inwoners per km²

Locatie van IJplein 95

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over IJplein 95

Wat is de geschatte woningwaarde van IJplein 95?

De prijsindicatie voor IJplein 95 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in IJplein e.o. is €417.000. Dat komt neer op circa €6.836 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJplein 95 zich tot de wijk IJplein e.o.?

IJplein 95 is een appartement van 61 m² in de wijk IJplein e.o.. De buurt telt 1.426 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJplein 95?

IJplein 95 is een appartement in IJplein e.o., gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is IJplein 95 vergeleken met de buurt?

IJplein 95 heeft 61 m² woonoppervlakte en 170 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In IJplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJplein 95 en wat betekent dat?

IJplein 95 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van IJplein 95?

IJplein 95 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in IJplein e.o.?

De wijk IJplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij IJplein e.o.?

Vanuit IJplein 95 in IJplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 4.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij IJplein e.o.?