Maisonnette Eksterstraat 19 Amsterdam

Eksterstraat 19, 1021 EB Amsterdam

79 m² Bouwjaar 1920 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Eksterstraat 19 is een maisonnette in Amsterdam, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
79 m²
Inhoud
264 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Eksterstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eksterstraat 19

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
190.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
274.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.55 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4205 Inwoners
2190 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2036 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Vogelbuurt-Zuid
19% Koopwoningen
13.106 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eksterstraat 19

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Eksterstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Eksterstraat 19?

De prijsindicatie voor Eksterstraat 19 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelbuurt-Zuid is €424.000. Dat komt neer op circa €5.367 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eksterstraat 19 zich tot de wijk Vogelbuurt-Zuid?

Eksterstraat 19 is een maisonnette van 79 m² in de wijk Vogelbuurt-Zuid. De buurt telt 2.036 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.106 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eksterstraat 19?

Eksterstraat 19 is een maisonnette in Vogelbuurt-Zuid, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eksterstraat 19 vergeleken met de buurt?

Eksterstraat 19 heeft 79 m² woonoppervlakte en 264 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Vogelbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eksterstraat 19 en wat betekent dat?

Eksterstraat 19 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-02-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eksterstraat 19?

Eksterstraat 19 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vogelbuurt-Zuid?

De wijk Vogelbuurt-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelbuurt-Zuid?

Vanuit Eksterstraat 19 in Vogelbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 3.8 km.