Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 105 m²
Borneokade 293 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €783.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Borneokade 293
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Borneo is €783.000. Dat komt neer op circa €7.457 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBorneokade 293 is een appartement van 105 m² in de wijk Borneo. De buurt telt 1.105 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.403 inwoners per km².
Borneokade 293 is een appartement in Borneo, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Borneokade 293 heeft 105 m² woonoppervlakte. In Borneo ligt de gemiddelde woningwaarde op €783.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Borneokade 293 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-06-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4515.45 kg/jaar.
De wijk Borneo in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €783.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Borneokade 293 in Borneo bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Borneokade 293: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Borneo: restaurant (0.2 km), cafe (1.3 km).