Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- Nieuwbouw
- Bouwjaar
- 2021
- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Inhoud
- 112 m³
- Kamers
- 1
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
Wijnsilostraat 36 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €560.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wijnsilostraat 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
4.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
3.5 kmWijnsilostraat 36 is per 1 februari 2026 beschikbaar! Unieke locatie aan het water Cruquius 1.3H ligt pal aan de Entrepothaven, aan het begin van…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Wijnsilostraat 36 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Cruquiusbuurt is €560.000. Dat komt neer op circa €13.023 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWijnsilostraat 36 is een portiekflat van 43 m² in de wijk Cruquiusbuurt. De buurt telt 1.070 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.375 inwoners per km².
Wijnsilostraat 36 is een portiekflat in Cruquiusbuurt, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Wijnsilostraat 36 heeft 43 m² woonoppervlakte en 112 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Cruquiusbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €560.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wijnsilostraat 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-05-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 37.75 kg/jaar.
Wijnsilostraat 36 heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Cruquiusbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €560.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Wijnsilostraat 36 in Cruquiusbuurt bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 4.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wijnsilostraat 36: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.9 km.