Tussenverdieping Mortelstraat 24 Amsterdam

Mortelstraat 24, 1019 VE Amsterdam

79 m² Bouwjaar 2019 1 kamers Label A

Mortelstraat 24 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €560.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
79 m²
Inhoud
205 m³
Kamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Mortelstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mortelstraat 24

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.93
CO₂-emissie
1816.52 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2160 Inwoners
1225 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1070 Woningvoorraad
€560.000 Gem. woningwaarde Cruquiusbuurt
29% Koopwoningen
12.375 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mortelstraat 24

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Mortelstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Mortelstraat 24?

De prijsindicatie voor Mortelstraat 24 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Cruquiusbuurt is €560.000. Dat komt neer op circa €7.089 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mortelstraat 24 zich tot de wijk Cruquiusbuurt?

Mortelstraat 24 is een tussenverdieping van 79 m² in de wijk Cruquiusbuurt. De buurt telt 1.070 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.375 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mortelstraat 24?

Mortelstraat 24 is een tussenverdieping in Cruquiusbuurt, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Mortelstraat 24 vergeleken met de buurt?

Mortelstraat 24 heeft 79 m² woonoppervlakte en 205 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 79 m² per kamer. In Cruquiusbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €560.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mortelstraat 24 en wat betekent dat?

Mortelstraat 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-10-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1816.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mortelstraat 24?

Mortelstraat 24 heeft 1 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Cruquiusbuurt?

De wijk Cruquiusbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €560.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cruquiusbuurt?

Vanuit Mortelstraat 24 in Cruquiusbuurt bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 4.1 km.