Streetview Javakade 560 Amsterdam

Javakade 560, 1019 SE Amsterdam

115 m² Bouwjaar 1998 4 kamers Label A

Javakade 560 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €683.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
115 m²
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Javakade 560

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Javakade 560

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.87
CO₂-emissie
4165.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3315 Inwoners
1865 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1572 Woningvoorraad
€683.000 Gem. woningwaarde Java-eiland
32% Koopwoningen
19.608 Inwoners per km²

Locatie van Javakade 560

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Javakade 560

Wat is de geschatte woningwaarde van Javakade 560?

De gemiddelde woningwaarde in Java-eiland is €683.000. Dat komt neer op circa €5.939 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Javakade 560 zich tot de wijk Java-eiland?

Javakade 560 is een appartement van 115 m² in de wijk Java-eiland. De buurt telt 1.572 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.608 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Javakade 560?

Javakade 560 is een appartement in Java-eiland, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Javakade 560 vergeleken met de buurt?

Javakade 560 heeft 115 m² woonoppervlakte. Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Java-eiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €683.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Javakade 560 en wat betekent dat?

Javakade 560 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-07-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4165.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Javakade 560?

Javakade 560 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Java-eiland?

De wijk Java-eiland in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €683.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Java-eiland?

Vanuit Javakade 560 in Java-eiland bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 4.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Java-eiland?