Streetview Sumatrakade 383 Amsterdam

Sumatrakade 383, 1019 PM Amsterdam

62 m² Bouwjaar 1996 Label A

Sumatrakade 383 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €683.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
62 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Sumatrakade 383

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sumatrakade 383

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.02
CO₂-emissie
2270.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3315 Inwoners
1865 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1572 Woningvoorraad
€683.000 Gem. woningwaarde Java-eiland
32% Koopwoningen
19.608 Inwoners per km²

Locatie van Sumatrakade 383

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Sumatrakade 383

Wat is de geschatte woningwaarde van Sumatrakade 383?

De gemiddelde woningwaarde in Java-eiland is €683.000. Dat komt neer op circa €11.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sumatrakade 383 zich tot de wijk Java-eiland?

Sumatrakade 383 is een appartement van 62 m² in de wijk Java-eiland. De buurt telt 1.572 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.608 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sumatrakade 383?

Sumatrakade 383 is een appartement in Java-eiland, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Sumatrakade 383 vergeleken met de buurt?

Sumatrakade 383 heeft 62 m² woonoppervlakte. In Java-eiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €683.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sumatrakade 383 en wat betekent dat?

Sumatrakade 383 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2270.5 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Java-eiland?

De wijk Java-eiland in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €683.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Java-eiland?

Vanuit Sumatrakade 383 in Java-eiland bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 4.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Java-eiland?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sumatrakade 383: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.3 km.