Streetview Seranggracht 27 Amsterdam

Seranggracht 27, 1019 PM Amsterdam

97 m² Bouwjaar 2000 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Seranggracht 27 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €683.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
97 m²
Inhoud
347 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Seranggracht 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Seranggracht 27

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3315 Inwoners
1865 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1572 Woningvoorraad
€683.000 Gem. woningwaarde Java-eiland
32% Koopwoningen
19.608 Inwoners per km²

Locatie van Seranggracht 27

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Seranggracht 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Seranggracht 27?

De prijsindicatie voor Seranggracht 27 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Java-eiland is €683.000. Dat komt neer op circa €7.041 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Seranggracht 27 zich tot de wijk Java-eiland?

Seranggracht 27 is een appartement van 97 m² in de wijk Java-eiland. De buurt telt 1.572 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.608 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Seranggracht 27?

Seranggracht 27 is een appartement in Java-eiland, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Seranggracht 27 vergeleken met de buurt?

Seranggracht 27 heeft 97 m² woonoppervlakte en 347 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Java-eiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €683.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Seranggracht 27 en wat betekent dat?

Seranggracht 27 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Seranggracht 27?

Seranggracht 27 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Java-eiland?

De wijk Java-eiland in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €683.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Java-eiland?

Vanuit Seranggracht 27 in Java-eiland bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 4.4 km.