Bovenwoning Azartplein 95 Amsterdam

Azartplein 95, 1019 PB Amsterdam

88 m² Bouwjaar 1995 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Azartplein 95 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €683.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
88 m²
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
In woonwijk, open_position, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Azartplein 95

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Azartplein 95

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
72.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
110.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3315 Inwoners
1865 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1572 Woningvoorraad
€683.000 Gem. woningwaarde Java-eiland
32% Koopwoningen
19.608 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Azartplein 95

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Azartplein 95

Wat is de geschatte woningwaarde van Azartplein 95?

De prijsindicatie voor Azartplein 95 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Java-eiland is €683.000. Dat komt neer op circa €7.761 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Azartplein 95 zich tot de wijk Java-eiland?

Azartplein 95 is een bovenwoning van 88 m² in de wijk Java-eiland. De buurt telt 1.572 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.608 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Azartplein 95?

Azartplein 95 is een bovenwoning in Java-eiland, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Azartplein 95 vergeleken met de buurt?

Azartplein 95 heeft 88 m² woonoppervlakte. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Java-eiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €683.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Azartplein 95 en wat betekent dat?

Azartplein 95 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Azartplein 95?

Azartplein 95 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Java-eiland?

De wijk Java-eiland in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €683.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Java-eiland?

Vanuit Azartplein 95 in Java-eiland bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 4.4 km.