Streetview Venetiëhof 147 Amsterdam

Venetiëhof 147, 1019 ND Amsterdam

93 m² Bouwjaar 1995 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Venetiëhof 147 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €580.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
93 m²
Inhoud
323 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Venetiëhof 147

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Venetiëhof 147

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2315 Inwoners
1360 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1324 Woningvoorraad
€580.000 Gem. woningwaarde KNSM-eiland
48% Koopwoningen
19.086 Inwoners per km²

Locatie van Venetiëhof 147

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Venetiëhof 147

Wat is de geschatte woningwaarde van Venetiëhof 147?

De prijsindicatie voor Venetiëhof 147 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in KNSM-eiland is €580.000. Dat komt neer op circa €6.237 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Venetiëhof 147 zich tot de wijk KNSM-eiland?

Venetiëhof 147 is een appartement van 93 m² in de wijk KNSM-eiland. De buurt telt 1.324 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.086 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Venetiëhof 147?

Venetiëhof 147 is een appartement in KNSM-eiland, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Venetiëhof 147 vergeleken met de buurt?

Venetiëhof 147 heeft 93 m² woonoppervlakte en 323 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In KNSM-eiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €580.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Venetiëhof 147 en wat betekent dat?

Venetiëhof 147 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-02-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Venetiëhof 147?

Venetiëhof 147 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in KNSM-eiland?

De wijk KNSM-eiland in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €580.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij KNSM-eiland?

Vanuit Venetiëhof 147 in KNSM-eiland bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 4.7 km.