Bovenwoning (appartement) C. van Eesterenlaan 366 Amsterdam

C. van Eesterenlaan 366, 1019 KE Amsterdam

92 m² Bouwjaar 1997 3 kamers 2 slaapkamers Label A

C. van Eesterenlaan 366 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
92 m²
Inhoud
307 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€595.000 tot €695.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan vaarwater, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor C. van Eesterenlaan 366

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel C. van Eesterenlaan 366

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
96.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
140.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.48 kg/m²

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1425 Inwoners
810 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
758 Woningvoorraad
€508.000 Gem. woningwaarde Entrepot-Noordwest
33% Koopwoningen
13.414 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van C. van Eesterenlaan 366

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over C. van Eesterenlaan 366

Wat is de geschatte woningwaarde van C. van Eesterenlaan 366?

De prijsindicatie voor C. van Eesterenlaan 366 ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Entrepot-Noordwest is €508.000. Dat komt neer op circa €5.522 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt C. van Eesterenlaan 366 zich tot de wijk Entrepot-Noordwest?

C. van Eesterenlaan 366 is een bovenwoning (appartement) van 92 m² in de wijk Entrepot-Noordwest. De buurt telt 758 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.414 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op C. van Eesterenlaan 366?

C. van Eesterenlaan 366 is een bovenwoning (appartement) in Entrepot-Noordwest, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is C. van Eesterenlaan 366 vergeleken met de buurt?

C. van Eesterenlaan 366 heeft 92 m² woonoppervlakte en 307 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Entrepot-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van C. van Eesterenlaan 366 en wat betekent dat?

C. van Eesterenlaan 366 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van C. van Eesterenlaan 366?

C. van Eesterenlaan 366 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Entrepot-Noordwest?

De wijk Entrepot-Noordwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Entrepot-Noordwest?