Bovenwoning (appartement) Veembroederhof 227 Amsterdam

Veembroederhof 227, 1019 HD Amsterdam

139 m² Bouwjaar 2006 5 kamers 2 slaapkamers Label A

Veembroederhof 227 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €682.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
139 m²
Inhoud
444 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€680.000 tot €780.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Veembroederhof 227

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veembroederhof 227

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
69.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
110.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.6%
CO₂-emissie
27.09 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1445 Inwoners
765 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
752 Woningvoorraad
€682.000 Gem. woningwaarde Oostelijke Handelskade
25% Koopwoningen
6.328 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veembroederhof 227

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Veembroederhof 227

Wat is de geschatte woningwaarde van Veembroederhof 227?

De prijsindicatie voor Veembroederhof 227 ligt rond €680.000 tot €780.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostelijke Handelskade is €682.000. Dat komt neer op circa €4.906 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veembroederhof 227 zich tot de wijk Oostelijke Handelskade?

Veembroederhof 227 is een bovenwoning (appartement) van 139 m² in de wijk Oostelijke Handelskade. De buurt telt 752 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.328 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veembroederhof 227?

Veembroederhof 227 is een bovenwoning (appartement) in Oostelijke Handelskade, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Veembroederhof 227 vergeleken met de buurt?

Veembroederhof 227 heeft 139 m² woonoppervlakte en 444 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Oostelijke Handelskade ligt de gemiddelde woningwaarde op €682.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veembroederhof 227 en wat betekent dat?

Veembroederhof 227 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-09-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veembroederhof 227?

Veembroederhof 227 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostelijke Handelskade?

De wijk Oostelijke Handelskade in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €682.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostelijke Handelskade?

Vanuit Veembroederhof 227 in Oostelijke Handelskade bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.