Bovenwoning (appartement) Hildo Kropplein 46 Amsterdam

Hildo Kropplein 46, 1019 EV Amsterdam

87 m² Bouwjaar 1988 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Hildo Kropplein 46 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
275 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €560.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hildo Kropplein 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hildo Kropplein 46

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.26
CO₂-emissie
2776.72 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1705 Inwoners
1025 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1004 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde Architectenbuurt
55% Koopwoningen
16.986 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hildo Kropplein 46

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hildo Kropplein 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Hildo Kropplein 46?

De prijsindicatie voor Hildo Kropplein 46 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Architectenbuurt is €491.000. Dat komt neer op circa €5.644 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hildo Kropplein 46 zich tot de wijk Architectenbuurt?

Hildo Kropplein 46 is een bovenwoning (appartement) van 87 m² in de wijk Architectenbuurt. De buurt telt 1.004 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.986 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hildo Kropplein 46?

Hildo Kropplein 46 is een bovenwoning (appartement) in Architectenbuurt, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hildo Kropplein 46 vergeleken met de buurt?

Hildo Kropplein 46 heeft 87 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Architectenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hildo Kropplein 46 en wat betekent dat?

Hildo Kropplein 46 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-09-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 2776.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hildo Kropplein 46?

Hildo Kropplein 46 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Architectenbuurt?

De wijk Architectenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Architectenbuurt?

Vanuit Hildo Kropplein 46 in Architectenbuurt bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.8 km.