Streetview Entrepothof 129 Amsterdam

Entrepothof 129, 1019 DM Amsterdam

99 m² Bouwjaar 1992 Label A+

Entrepothof 129 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
99 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Entrepothof 129

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Entrepothof 129

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
50.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
102.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
19.31 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1425 Inwoners
810 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
758 Woningvoorraad
€508.000 Gem. woningwaarde Entrepot-Noordwest
33% Koopwoningen
13.414 Inwoners per km²

Locatie van Entrepothof 129

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Entrepothof 129

Wat is de geschatte woningwaarde van Entrepothof 129?

De gemiddelde woningwaarde in Entrepot-Noordwest is €508.000. Dat komt neer op circa €5.131 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Entrepothof 129 zich tot de wijk Entrepot-Noordwest?

Entrepothof 129 is een appartement van 99 m² in de wijk Entrepot-Noordwest. De buurt telt 758 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.414 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Entrepothof 129?

Entrepothof 129 is een appartement in Entrepot-Noordwest, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Entrepothof 129 vergeleken met de buurt?

Entrepothof 129 heeft 99 m² woonoppervlakte. In Entrepot-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Entrepothof 129 en wat betekent dat?

Entrepothof 129 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-06-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.31 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Entrepot-Noordwest?

De wijk Entrepot-Noordwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Entrepot-Noordwest?

Vanuit Entrepothof 129 in Entrepot-Noordwest bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Entrepot-Noordwest?