Streetview Entrepothof 70 Amsterdam

Entrepothof 70, 1019 DK Amsterdam

116 m² Bouwjaar 1991 Label C

Entrepothof 70 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
116 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Entrepothof 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Entrepothof 70

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1425 Inwoners
810 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
758 Woningvoorraad
€508.000 Gem. woningwaarde Entrepot-Noordwest
33% Koopwoningen
13.414 Inwoners per km²

Locatie van Entrepothof 70

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Entrepothof 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Entrepothof 70?

De gemiddelde woningwaarde in Entrepot-Noordwest is €508.000. Dat komt neer op circa €4.379 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Entrepothof 70 zich tot de wijk Entrepot-Noordwest?

Entrepothof 70 is een appartement van 116 m² in de wijk Entrepot-Noordwest. De buurt telt 758 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.414 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Entrepothof 70?

Entrepothof 70 is een appartement in Entrepot-Noordwest, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Entrepothof 70 vergeleken met de buurt?

Entrepothof 70 heeft 116 m² woonoppervlakte. In Entrepot-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Entrepothof 70 en wat betekent dat?

Entrepothof 70 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Entrepot-Noordwest?

De wijk Entrepot-Noordwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Entrepot-Noordwest?

Vanuit Entrepothof 70 in Entrepot-Noordwest bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Entrepot-Noordwest?