Portiekflat (appartement) Panamalaan 98 Amsterdam

Panamalaan 98, 1019 AZ Amsterdam

72 m² Bouwjaar 2001 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Panamalaan 98 is een portiekflat (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €508.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
243 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Panamalaan 98

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Panamalaan 98

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
105.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
127.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.68 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1425 Inwoners
810 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
758 Woningvoorraad
€508.000 Gem. woningwaarde Entrepot-Noordwest
33% Koopwoningen
13.414 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Panamalaan 98

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Panamalaan 98

Wat is de geschatte woningwaarde van Panamalaan 98?

De prijsindicatie voor Panamalaan 98 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Entrepot-Noordwest is €508.000. Dat komt neer op circa €7.056 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Panamalaan 98 zich tot de wijk Entrepot-Noordwest?

Panamalaan 98 is een portiekflat (appartement) van 72 m² in de wijk Entrepot-Noordwest. De buurt telt 758 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.414 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Panamalaan 98?

Panamalaan 98 is een portiekflat (appartement) in Entrepot-Noordwest, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Panamalaan 98 vergeleken met de buurt?

Panamalaan 98 heeft 72 m² woonoppervlakte en 243 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Entrepot-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €508.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Panamalaan 98 en wat betekent dat?

Panamalaan 98 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-07-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Panamalaan 98?

Panamalaan 98 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Entrepot-Noordwest?

De wijk Entrepot-Noordwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €508.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Entrepot-Noordwest?

Vanuit Panamalaan 98 in Entrepot-Noordwest bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.3 km.