Bovenwoning (appartement) Panamakade 42 Amsterdam

Panamakade 42, 1019 AX Amsterdam

157 m² Bouwjaar 1999 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Panamakade 42 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
157 m²
Inhoud
501 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.030.000 tot €1.280.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Panamakade 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Panamakade 42

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
92.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
114.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.96 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2725 Inwoners
1170 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1112 Woningvoorraad
€705.000 Gem. woningwaarde Sporenburg
49% Koopwoningen
17.203 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Panamakade 42

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Panamakade 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Panamakade 42?

De prijsindicatie voor Panamakade 42 ligt rond €1.030.000 tot €1.280.000. De gemiddelde woningwaarde in Sporenburg is €705.000. Dat komt neer op circa €4.490 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Panamakade 42 zich tot de wijk Sporenburg?

Panamakade 42 is een bovenwoning (appartement) van 157 m² in de wijk Sporenburg. De buurt telt 1.112 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Panamakade 42?

Panamakade 42 is een bovenwoning (appartement) in Sporenburg, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Panamakade 42 vergeleken met de buurt?

Panamakade 42 heeft 157 m² woonoppervlakte en 501 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Sporenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Panamakade 42 en wat betekent dat?

Panamakade 42 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Panamakade 42?

Panamakade 42 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sporenburg?

De wijk Sporenburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sporenburg?

Vanuit Panamakade 42 in Sporenburg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 3.9 km.