Tussenverdieping Matrozenhof 22 Amsterdam

Matrozenhof 22, 1018 ZR Amsterdam

32 m² Bouwjaar 1989 1 kamers Label C

Matrozenhof 22 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 32 m² en 1 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
32 m²
Inhoud
104 m³
Kamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Matrozenhof 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Matrozenhof 22

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.49
CO₂-emissie
2111.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2905 Inwoners
1875 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1661 Woningvoorraad
€611.000 Gem. woningwaarde Kadijken
33% Koopwoningen
17.110 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Matrozenhof 22

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Matrozenhof 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Matrozenhof 22?

De prijsindicatie voor Matrozenhof 22 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadijken is €611.000. Dat komt neer op circa €19.094 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Matrozenhof 22 zich tot de wijk Kadijken?

Matrozenhof 22 is een tussenverdieping van 32 m² in de wijk Kadijken. De buurt telt 1.661 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.110 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Matrozenhof 22?

Matrozenhof 22 is een tussenverdieping in Kadijken, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Matrozenhof 22 vergeleken met de buurt?

Matrozenhof 22 heeft 32 m² woonoppervlakte en 104 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Kadijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Matrozenhof 22 en wat betekent dat?

Matrozenhof 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-02-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2111.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Matrozenhof 22?

Matrozenhof 22 heeft 1 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Kadijken?

De wijk Kadijken in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kadijken?

Vanuit Matrozenhof 22 in Kadijken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 4.7 km.