Bovenwoning (appartement) Matrozenhof 29 Amsterdam

Matrozenhof 29, 1018 ZP Amsterdam

59 m² Bouwjaar 1989 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Matrozenhof 29 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
59 m²
Inhoud
225 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Matrozenhof 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Matrozenhof 29

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
102.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.33 kg/m²

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2905 Inwoners
1875 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1661 Woningvoorraad
€611.000 Gem. woningwaarde Kadijken
33% Koopwoningen
17.110 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Matrozenhof 29

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Matrozenhof 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Matrozenhof 29?

De prijsindicatie voor Matrozenhof 29 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadijken is €611.000. Dat komt neer op circa €10.356 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Matrozenhof 29 zich tot de wijk Kadijken?

Matrozenhof 29 is een bovenwoning (appartement) van 59 m² in de wijk Kadijken. De buurt telt 1.661 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.110 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Matrozenhof 29?

Matrozenhof 29 is een bovenwoning (appartement) in Kadijken, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Matrozenhof 29 vergeleken met de buurt?

Matrozenhof 29 heeft 59 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kadijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Matrozenhof 29 en wat betekent dat?

Matrozenhof 29 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Matrozenhof 29?

Matrozenhof 29 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kadijken?

De wijk Kadijken in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kadijken?

Vanuit Matrozenhof 29 in Kadijken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 4.7 km.