Bovenwoning (appartement) Weesperplein 19 C Amsterdam

Weesperplein 19 C, 1018 WZ Amsterdam

41 m² Bouwjaar 1914 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Weesperplein 19 C is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 41 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €629.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
41 m²
Inhoud
86 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Weesperplein 19 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weesperplein 19 C

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1995 Inwoners
1240 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1182 Woningvoorraad
€629.000 Gem. woningwaarde Sarphatistrook
28% Koopwoningen
10.924 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Weesperplein 19 C

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Weesperplein 19 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Weesperplein 19 C?

De prijsindicatie voor Weesperplein 19 C ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Sarphatistrook is €629.000. Dat komt neer op circa €15.341 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weesperplein 19 C zich tot de wijk Sarphatistrook?

Weesperplein 19 C is een bovenwoning (appartement) van 41 m² in de wijk Sarphatistrook. De buurt telt 1.182 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weesperplein 19 C?

Weesperplein 19 C is een bovenwoning (appartement) in Sarphatistrook, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weesperplein 19 C vergeleken met de buurt?

Weesperplein 19 C heeft 41 m² woonoppervlakte en 86 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Sarphatistrook ligt de gemiddelde woningwaarde op €629.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weesperplein 19 C en wat betekent dat?

Weesperplein 19 C heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Weesperplein 19 C?

Weesperplein 19 C heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Sarphatistrook?

De wijk Sarphatistrook in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €629.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sarphatistrook?

Vanuit Weesperplein 19 C in Sarphatistrook bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.9 km.