Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Blankenstraat 278 Amsterdam

Blankenstraat 278, 1018 SJ Amsterdam

66 m² Bouwjaar 1910 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Blankenstraat 278 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Amsterdam, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €429.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
212 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Blankenstraat 278

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Blankenstraat 278

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2320 Inwoners
1500 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1461 Woningvoorraad
€429.000 Gem. woningwaarde Czaar Peterbuurt
23% Koopwoningen
22.329 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Blankenstraat 278

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Blankenstraat 278

Wat is de geschatte woningwaarde van Blankenstraat 278?

De prijsindicatie voor Blankenstraat 278 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Czaar Peterbuurt is €429.000. Dat komt neer op circa €6.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Blankenstraat 278 zich tot de wijk Czaar Peterbuurt?

Blankenstraat 278 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 66 m² in de wijk Czaar Peterbuurt. De buurt telt 1.461 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.329 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Blankenstraat 278?

Blankenstraat 278 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Czaar Peterbuurt, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Blankenstraat 278 vergeleken met de buurt?

Blankenstraat 278 heeft 66 m² woonoppervlakte en 212 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Czaar Peterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €429.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Blankenstraat 278 en wat betekent dat?

Blankenstraat 278 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Blankenstraat 278?

Blankenstraat 278 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Czaar Peterbuurt?

De wijk Czaar Peterbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €429.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Czaar Peterbuurt?

Vanuit Blankenstraat 278 in Czaar Peterbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.6 km.