Streetview Czaar Peterstraat 188 Amsterdam

Czaar Peterstraat 188, 1018 PX Amsterdam

71 m² Bouwjaar 1909 Label C

Czaar Peterstraat 188 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €429.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1909
Woonoppervlakte
71 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Czaar Peterstraat 188

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Czaar Peterstraat 188

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2320 Inwoners
1500 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1461 Woningvoorraad
€429.000 Gem. woningwaarde Czaar Peterbuurt
23% Koopwoningen
22.329 Inwoners per km²

Locatie van Czaar Peterstraat 188

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Czaar Peterstraat 188

Wat is de geschatte woningwaarde van Czaar Peterstraat 188?

De prijsindicatie voor Czaar Peterstraat 188 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Czaar Peterbuurt is €429.000. Dat komt neer op circa €6.042 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Czaar Peterstraat 188 zich tot de wijk Czaar Peterbuurt?

Czaar Peterstraat 188 is een appartement van 71 m² in de wijk Czaar Peterbuurt. De buurt telt 1.461 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.329 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Czaar Peterstraat 188?

Czaar Peterstraat 188 is een appartement in Czaar Peterbuurt, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Czaar Peterstraat 188 vergeleken met de buurt?

Czaar Peterstraat 188 heeft 71 m² woonoppervlakte. In Czaar Peterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €429.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Czaar Peterstraat 188 en wat betekent dat?

Czaar Peterstraat 188 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-08-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Czaar Peterbuurt?

De wijk Czaar Peterbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €429.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Czaar Peterbuurt?

Vanuit Czaar Peterstraat 188 in Czaar Peterbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Czaar Peterbuurt?