Woningdetails
- Type
- Galerijflat (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 44 m²
- Inhoud
- 97 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
Oostenburgermiddenstraat 521 is een galerijflat (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 44 m² en 2 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €492.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oostenburgermiddenstraat 521
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.4 kmVia de website hurenbijhoekstra.nl, kunt u zich inschrijven voor deze huurwoning, inschrijvingen worden behandeld op volgorde van binnenkomst.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Oostenburgermiddenstraat 521 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostenburg is €492.000. Dat komt neer op circa €11.182 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOostenburgermiddenstraat 521 is een galerijflat (appartement) van 44 m² in de wijk Oostenburg. De buurt telt 1.250 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.379 inwoners per km².
Oostenburgermiddenstraat 521 is een galerijflat (appartement) in Oostenburg, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Oostenburgermiddenstraat 521 heeft 44 m² woonoppervlakte en 97 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oostenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €492.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oostenburgermiddenstraat 521 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-08-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.9 kg/jaar.
Oostenburgermiddenstraat 521 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Oostenburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €492.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Oostenburgermiddenstraat 521 in Oostenburg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.