Benedenwoning (appartement) Leeuwenwerf 126 Amsterdam

Leeuwenwerf 126, 1018 KB Amsterdam

41 m² Bouwjaar 1975 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Leeuwenwerf 126 is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 41 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €485.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
41 m²
Inhoud
151 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Beschutte ligging, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Leeuwenwerf 126

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leeuwenwerf 126

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
66.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
143.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.4 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1670 Inwoners
1030 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
785 Woningvoorraad
€485.000 Gem. woningwaarde Kattenburg
23% Koopwoningen
18.648 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leeuwenwerf 126

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Leeuwenwerf 126

Wat is de geschatte woningwaarde van Leeuwenwerf 126?

De prijsindicatie voor Leeuwenwerf 126 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Kattenburg is €485.000. Dat komt neer op circa €11.829 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leeuwenwerf 126 zich tot de wijk Kattenburg?

Leeuwenwerf 126 is een benedenwoning (appartement) van 41 m² in de wijk Kattenburg. De buurt telt 785 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.648 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leeuwenwerf 126?

Leeuwenwerf 126 is een benedenwoning (appartement) in Kattenburg, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Leeuwenwerf 126 vergeleken met de buurt?

Leeuwenwerf 126 heeft 41 m² woonoppervlakte en 151 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Kattenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €485.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leeuwenwerf 126 en wat betekent dat?

Leeuwenwerf 126 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leeuwenwerf 126?

Leeuwenwerf 126 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kattenburg?

De wijk Kattenburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €485.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kattenburg?

Vanuit Leeuwenwerf 126 in Kattenburg bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 4.3 km.