Benedenwoning (appartement) Oostenburgerpark 92 Amsterdam

Oostenburgerpark 92, 1018 HT Amsterdam

53 m² Bouwjaar 1990 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Oostenburgerpark 92 is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €492.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
191 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Oostenburgerpark 92

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostenburgerpark 92

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
225.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
327.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.23 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (31.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2900 Inwoners
1895 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1250 Woningvoorraad
€492.000 Gem. woningwaarde Oostenburg
22% Koopwoningen
14.379 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oostenburgerpark 92

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Oostenburgerpark 92

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostenburgerpark 92?

De prijsindicatie voor Oostenburgerpark 92 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostenburg is €492.000. Dat komt neer op circa €9.283 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostenburgerpark 92 zich tot de wijk Oostenburg?

Oostenburgerpark 92 is een benedenwoning (appartement) van 53 m² in de wijk Oostenburg. De buurt telt 1.250 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.379 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostenburgerpark 92?

Oostenburgerpark 92 is een benedenwoning (appartement) in Oostenburg, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oostenburgerpark 92 vergeleken met de buurt?

Oostenburgerpark 92 heeft 53 m² woonoppervlakte en 191 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Oostenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €492.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostenburgerpark 92 en wat betekent dat?

Oostenburgerpark 92 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-05-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oostenburgerpark 92?

Oostenburgerpark 92 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 31 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oostenburg?

De wijk Oostenburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €492.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostenburg?

Vanuit Oostenburgerpark 92 in Oostenburg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.