Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1985
- Woonoppervlakte
- 28 m²
- Inhoud
- 70 m³
- Kamers
- 1
Touwbaan 65 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 28 m² en 1 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €492.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Touwbaan 65
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.4 kmDe prijsindicatie voor Touwbaan 65 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostenburg is €492.000. Dat komt neer op circa €17.571 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTouwbaan 65 is een appartement van 28 m² in de wijk Oostenburg. De buurt telt 1.250 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.379 inwoners per km².
Touwbaan 65 is een appartement in Oostenburg, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Touwbaan 65 heeft 28 m² woonoppervlakte en 70 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Oostenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €492.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Touwbaan 65 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.8 kg/jaar.
Touwbaan 65 heeft 1 kamers.
De wijk Oostenburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €492.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Touwbaan 65 in Oostenburg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Touwbaan 65: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.4 km.