Portiekwoning Touwbaan 61 Amsterdam

Touwbaan 61, 1018 HR Amsterdam

89 m² Bouwjaar 1985 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Touwbaan 61 is een portiekwoning in Amsterdam, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €492.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
291 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Ligging
Aan park, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Touwbaan 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Touwbaan 61

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
87.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
143.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.23 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2900 Inwoners
1895 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1250 Woningvoorraad
€492.000 Gem. woningwaarde Oostenburg
22% Koopwoningen
14.379 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Touwbaan 61

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Touwbaan 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Touwbaan 61?

De prijsindicatie voor Touwbaan 61 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostenburg is €492.000. Dat komt neer op circa €5.528 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Touwbaan 61 zich tot de wijk Oostenburg?

Touwbaan 61 is een portiekwoning van 89 m² in de wijk Oostenburg. De buurt telt 1.250 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.379 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Touwbaan 61?

Touwbaan 61 is een portiekwoning in Oostenburg, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Touwbaan 61 vergeleken met de buurt?

Touwbaan 61 heeft 89 m² woonoppervlakte en 291 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oostenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €492.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Touwbaan 61 en wat betekent dat?

Touwbaan 61 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-03-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Touwbaan 61?

Touwbaan 61 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oostenburg?

De wijk Oostenburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €492.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostenburg?

Vanuit Touwbaan 61 in Oostenburg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.