Streetview Sarphatistraat 139 E Amsterdam

Sarphatistraat 139 E, 1018 GD Amsterdam

95 m² Bouwjaar 2002 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Sarphatistraat 139 E is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €629.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
95 m²
Inhoud
237 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Sarphatistraat 139 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sarphatistraat 139 E

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1995 Inwoners
1240 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1182 Woningvoorraad
€629.000 Gem. woningwaarde Sarphatistrook
28% Koopwoningen
10.924 Inwoners per km²

Locatie van Sarphatistraat 139 E

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Sarphatistraat 139 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Sarphatistraat 139 E?

De prijsindicatie voor Sarphatistraat 139 E ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Sarphatistrook is €629.000. Dat komt neer op circa €6.621 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sarphatistraat 139 E zich tot de wijk Sarphatistrook?

Sarphatistraat 139 E is een appartement van 95 m² in de wijk Sarphatistrook. De buurt telt 1.182 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sarphatistraat 139 E?

Sarphatistraat 139 E is een appartement in Sarphatistrook, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Sarphatistraat 139 E vergeleken met de buurt?

Sarphatistraat 139 E heeft 95 m² woonoppervlakte en 237 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Sarphatistrook ligt de gemiddelde woningwaarde op €629.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sarphatistraat 139 E en wat betekent dat?

Sarphatistraat 139 E heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Sarphatistraat 139 E?

Sarphatistraat 139 E heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sarphatistrook?

De wijk Sarphatistrook in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €629.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sarphatistrook?

Vanuit Sarphatistraat 139 E in Sarphatistrook bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.9 km.