Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Amstel 157 3 Amsterdam

Amstel 157 3, 1018 ER Amsterdam

138 m² Bouwjaar 1788 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Amstel 157 3 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Amsterdam, gebouwd in 1788. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €629.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1788
Woonoppervlakte
138 m²
Inhoud
512 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.235.000 tot €1.485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in centrum, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Amstel 157 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amstel 157 3

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
244.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
326.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.07 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1995 Inwoners
1240 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1182 Woningvoorraad
€629.000 Gem. woningwaarde Sarphatistrook
28% Koopwoningen
10.924 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Amstel 157 3

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Amstel 157 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Amstel 157 3?

De prijsindicatie voor Amstel 157 3 ligt rond €1.235.000 tot €1.485.000. De gemiddelde woningwaarde in Sarphatistrook is €629.000. Dat komt neer op circa €4.558 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amstel 157 3 zich tot de wijk Sarphatistrook?

Amstel 157 3 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 138 m² in de wijk Sarphatistrook. De buurt telt 1.182 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amstel 157 3?

Amstel 157 3 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Sarphatistrook, gebouwd in 1788 (238 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Amstel 157 3 vergeleken met de buurt?

Amstel 157 3 heeft 138 m² woonoppervlakte en 512 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Sarphatistrook ligt de gemiddelde woningwaarde op €629.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amstel 157 3 en wat betekent dat?

Amstel 157 3 heeft energielabel E. Geldig tot 2036-01-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amstel 157 3?

Amstel 157 3 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Sarphatistrook?

De wijk Sarphatistrook in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €629.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sarphatistrook?

Vanuit Amstel 157 3 in Sarphatistrook bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.9 km.