Streetview Plantage Middenlaan 13 Amsterdam

Plantage Middenlaan 13, 1018 DA Amsterdam

227 m² Bouwjaar 1863 6 kamers 4 slaapkamers Label F

Plantage Middenlaan 13 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1863. De woning heeft een woonoppervlakte van 227 m², een perceel van 170 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1863
Woonoppervlakte
227 m²
Perceeloppervlakte
170 m²
Inhoud
758 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Plantage Middenlaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Plantage Middenlaan 13

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2385 Inwoners
1405 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1414 Woningvoorraad
€705.000 Gem. woningwaarde Plantage
36% Koopwoningen
6.978 Inwoners per km²

Locatie van Plantage Middenlaan 13

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Plantage Middenlaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Plantage Middenlaan 13?

De prijsindicatie voor Plantage Middenlaan 13 ligt rond €1.470.000 tot €1.720.000. De gemiddelde woningwaarde in Plantage is €705.000. Dat komt neer op circa €3.106 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plantage Middenlaan 13 zich tot de wijk Plantage?

Plantage Middenlaan 13 is een woonhuis van 227 m² in de wijk Plantage. De buurt telt 1.414 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.978 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plantage Middenlaan 13?

Plantage Middenlaan 13 is een woonhuis in Plantage, gebouwd in 1863 (163 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Plantage Middenlaan 13 vergeleken met de buurt?

Plantage Middenlaan 13 heeft 227 m² woonoppervlakte en 758 m³ inhoud. Het perceel is 170 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Plantage ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Plantage Middenlaan 13 en wat betekent dat?

Plantage Middenlaan 13 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Plantage Middenlaan 13?

Plantage Middenlaan 13 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Plantage?

De wijk Plantage in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Plantage?

Vanuit Plantage Middenlaan 13 in Plantage bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 4.2 km.