Bovenwoning Alexanderkade 12 4 Amsterdam

Alexanderkade 12 4, 1018 CK Amsterdam

52 m² Bouwjaar 1881 1 kamers 1 slaapkamers Label A

Alexanderkade 12 4 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1881. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €646.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1881
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
174 m³
Kamers
1
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Alexanderkade 12 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alexanderkade 12 4

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
146.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
26.7%
CO₂-emissie
25.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

390 Inwoners
235 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
234 Woningvoorraad
€646.000 Gem. woningwaarde Alexanderplein e.o.
48% Koopwoningen
9.785 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Alexanderkade 12 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Alexanderkade 12 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Alexanderkade 12 4?

De prijsindicatie voor Alexanderkade 12 4 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Alexanderplein e.o. is €646.000. Dat komt neer op circa €12.423 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alexanderkade 12 4 zich tot de wijk Alexanderplein e.o.?

Alexanderkade 12 4 is een bovenwoning van 52 m² in de wijk Alexanderplein e.o.. De buurt telt 234 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.785 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alexanderkade 12 4?

Alexanderkade 12 4 is een bovenwoning in Alexanderplein e.o., gebouwd in 1881 (145 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Alexanderkade 12 4 vergeleken met de buurt?

Alexanderkade 12 4 heeft 52 m² woonoppervlakte en 174 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 52 m² per kamer. In Alexanderplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €646.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alexanderkade 12 4 en wat betekent dat?

Alexanderkade 12 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Alexanderkade 12 4?

Alexanderkade 12 4 heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Alexanderplein e.o.?

De wijk Alexanderplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €646.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Alexanderplein e.o.?