Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 59 m²
- Inhoud
- 208 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Kazernestraat 8 C is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €646.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kazernestraat 8 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
4.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.8 kmDe prijsindicatie voor Kazernestraat 8 C ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Alexanderplein e.o. is €646.000. Dat komt neer op circa €10.949 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKazernestraat 8 C is een appartement van 59 m² in de wijk Alexanderplein e.o.. De buurt telt 234 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.785 inwoners per km².
Kazernestraat 8 C is een appartement in Alexanderplein e.o., gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kazernestraat 8 C heeft 59 m² woonoppervlakte en 208 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Alexanderplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €646.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kazernestraat 8 C heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Kazernestraat 8 C heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Alexanderplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €646.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Kazernestraat 8 C in Alexanderplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 4.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kazernestraat 8 C: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.