Bovenwoning (appartement) Hoogte Kadijk 247 Amsterdam

Hoogte Kadijk 247, 1018 BK Amsterdam

79 m² Bouwjaar 1993 4 kamers 2 slaapkamers Label B

Hoogte Kadijk 247 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €611.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
79 m²
Inhoud
251 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€605.000 tot €705.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hoogte Kadijk 247

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogte Kadijk 247

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2905 Inwoners
1875 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1661 Woningvoorraad
€611.000 Gem. woningwaarde Kadijken
33% Koopwoningen
17.110 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoogte Kadijk 247

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hoogte Kadijk 247

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogte Kadijk 247?

De prijsindicatie voor Hoogte Kadijk 247 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Kadijken is €611.000. Dat komt neer op circa €7.734 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogte Kadijk 247 zich tot de wijk Kadijken?

Hoogte Kadijk 247 is een bovenwoning (appartement) van 79 m² in de wijk Kadijken. De buurt telt 1.661 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.110 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogte Kadijk 247?

Hoogte Kadijk 247 is een bovenwoning (appartement) in Kadijken, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hoogte Kadijk 247 vergeleken met de buurt?

Hoogte Kadijk 247 heeft 79 m² woonoppervlakte en 251 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Kadijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €611.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogte Kadijk 247 en wat betekent dat?

Hoogte Kadijk 247 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoogte Kadijk 247?

Hoogte Kadijk 247 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kadijken?

De wijk Kadijken in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €611.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kadijken?

Vanuit Hoogte Kadijk 247 in Kadijken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 4.7 km.